Про заклад

Репортер - завжди бути різним

В центрі Дніпра вже більше ніж 20 років працює заклад із звучною та загадковою назвою "РЕПОРТЕРЪ". Існують різні трактування походження цієї назви, але ми оберемо версію, запропоновану творцями цього закладу.

Репортер - це людина, яка завжди перебуває в центрі подій. Навіть найменші події не уникнуть його уваги, оскільки суть речей, як відомо, ховається в деталях. 

Репортер завжди в авангарді, він не визнає напівправди, уникаючи при цьому недомовленостей. Слідувати тенденціям - це розвага не для нього. Створювати тенденції - ось заняття, яке відповідає амбіціям репортера. Репортер був таким століття тому, коли з'явилися перші газети. Чорно-біле фото змінилося на кольорове, інтернет витіснив телетайп, а Репортер залишається благородним авантюристом і відважним романтиком.

Отже, "РЕПОРТЕРЪ" - це незвичайний заклад, призначений для не менш незвичайних людей. Для тих, хто впевнений: новини можуть бути тільки найсвіжішими. Або це вже не новини.

Тут кожен поверх цього ресторанного комплексу виглядає по-іншому. І кожне наступне відвідування відрізняється від попереднього. Справа не лише в надзвичайному розташуванні на перехресті проспекту Дмитра Яворницького і вулиці Барикадної. У "Репортеръ" йдуть за атмосферою, за інтригою. Гостей приваблює не лише витончене меню та високий сервіс, екстраординарний дизайн та відмінна винна карта, але й ідея, креатив.

Основна перевага закладу

Основною перевагою закладу є його розділення на три незалежні рівні з різним наповненням та єдиною атмосферою якісного дозвілля. Після шумного ПАБу, через декілька секунд можна зануритися в елегантну атмосферу кав'ярні, а пройшовши всього кілька кроків, потрапити в затишний зал ресторану. І саме можливість перебувати одночасно в різних місцях, як у просторі, так і в часі, привертає гостей і робить "Репортеръ" популярним.

Не дивуйтеся, адже це не звичайний заклад, це "Репортеръ"!